Kazancınız 25%

Küçük Prens-Antoine de S.Exupéry&Günlük Defteri

Liste fiyatı: 120.00 TL
90.00 TL
Kazancınız: 30.00 TL (25%)
Bir soru sorun
10 gün
978-605-4532-69-8
Stokta
+

 

İpek Uzun'un çevrisiyle;

Kitapta yaşamın bilinmezliği, heyecanı, sevgisi, yalnızlığı, kavuşma özlemi ve hayatın yalın gerçekleri anlatılmaktadır.

Öte yandan yetişkinlerin çoğu kez çocuksu bakış açısını yitirdiği ve çocuklara karşı yaptıkları hatalar büyük bir ustalıkla işlemiştir.  

Çoğu kez gözlerin gerçeği göremediği, kalp ile aramanın mesajı da verilmektedir…

&

Çocukların ilgi ve beğeniyle okuyacağı bu eserin yanında, onların yazma yeteneğini geliştirmek amacıyla Küçük Prens Günlük Defteri kitapla birlikte verilmektedir. Defterle;

 

Çocuğun kendisiyle yüzleşmesinin yanında, kendini tanıma cesaretini göstererek yazmaya başlamasını sağlayacak ve yazın hayatına merhaba demiş olacaktır…

Küçük Prens Günlük Defteri

Yazar olmanın ilk adımı günlük tutmayla başlar. Gelecekte ben de yazar olmak istiyorum diyorsanız, ilk adımı olarak bu gülük defteri kullanarak başlayın.

Günlük tutarak, yazılı anlatımınızı güçlendirecek, sözcük dağarcığınızı zenginleştirecek, bilgi ve düşüncelerinizi daha rahat ifade etmenizi sağlayacak ve derslerdeki başarınıza başarı katacaktır.

Ayrıca bu defter, ileriki yıllara; bugünkü yaşamınızı taşıyacak. Nerelerden gelip, nereye vardığınızın bir belgesi olacaktır. 

Evde, okulda, sınıfta… neler yaşadıysanız, oradan yazmayla başlayabilirsiniz…

(arka kapak yazısı)

 

 

Künye

Baskı Yılı:
Mart - 2017
Ebatı:
13,5x19,5 cm
ISBN:
978-605-4532-69-8
Sayfası:
96 +96
Yayınevi:
Özlem Yayınevi